CENTRUM DRUKU I KOPIOWANIA
EKSPRESOWA DRUKARNIA CYFROWA

097297
Odsłon dzisiaj
Odsłon wczoraj
Odsłon w tym tygodniu
Odsłon w tym miesiącu
Odwiedziło nas
176
152
328
2744
97297

Ekspresowe pieczątki graficzne

Oferujemy ekspresową realizację nowoczesnych pieczątek marek Colop EOS i Modico NOMO. Pieczątki napełniane są tuszem pigmentowo-olejowym. Pieczątki nie posiadają części ruchomych, a powierzchnia odbijająca jest płaska, nie ulega więc z czasem wytarciu i nie traci na czytelności. Pieczątki takie są 5 krotnie trwalsze od tradycyjnych i nie wysychają.

Ponad 40 wzorów i wielkości.  Pieczątki tablicowe, duże formaty dla kadr i księgowości do formatu A6, datowniki, pieczątki okrągłe, kieszonkowe, dwukolorowe.

Pieczątki tekstowo - graficzne mogą zawierać poza tekstem:

  • dowolną grafikę
  • rysunek
  • znak graficzny
  • logo firmy
  • zdjęcie itp.

Treść odbicia nie wpływa na cenę. Pieczątka z elementem graficznym kosztuje tyle samo co pieczątka z samym tekstem. Nie ma tez znaczenia ilość linijek, które umieścimy w odbiciu - ważne tylko aby tekst był czytelny.

Przykładowe ceny:

Najbardziej popularne wielkości Cena
EOS 30 lub NOMO 3 55,00
EOS 40 60,00
EOS 50 lub NOMO 5 70,00

Poza podstawową funkcją pieczątek firmowych lub imiennych, idealnie nadają się jako pieczątki reklamowe, ozdobne, z ekslibrisem, zabezpieczające i trudne do podrobienia.

Zamówienia można wysłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z odbiorem na miejscu lub zamówić poprzez internetowy sklep COPIO z udostępnioną płatnością on-line. Wysyłka gotowej pieczątki w następnym dniu roboczym, dostawa kurierem lub odbiór na miejscu w biurze. Istnieje możliwość realizacji pieczątki "od ręki", ale nie zawsze jest to możliwe, ze względu na ilość i konieczność realizacji wcześniejszych zleceń.