Nowoczesne pieczątki i tusze

Ekspresowa produkcja pieczątek

Drukarnia COPIO® z Sulejówka zajmuje się ekspresową produkcją pieczątek. Realizujemy nowoczesne pieczątki tekstowo-graficzne, dostępne w ponad 40 wzorach i wielkościach odbicia. Oferujemy pieczątki biurkowe, kieszonkowe i tablicowe, do których można wykorzystać tusze w dowolnych kolorach. Wykonujemy również datowniki, pieczątki okrągłe, dwukolorowe, a także duże formaty dla kadr i księgowości do formatu A6. Większość produktów realizujemy w ciągu tego samego dnia – w trybie ekspresowym nawet w ciągu 15 minut.

7 kolorów tuszu:
kolory
czarny, niebieski, zielony, czerwony, fioletowy, pomarańczowy, złoty

2 kolory opraw: białe, czarne, (niebieskie – końcówka serii)
2 marki najwyższej jakości: COLOP EOS, NOMO

Oprócz tekstu produkowane przez nas pieczątki tekstowo-graficzne mogą zawierać także:

  • dowolną grafikę,
  • rysunek,
  • znak graficzny,
  • logo firmy,
  • zdjęcie itp.

pieczątki

ABY ZAMÓWIĆ EKSPRESOWĄ PIECZĄTKĘ
Sklep internetowy z możliwością zamawiania pieczątek i płatnością on-line w trakcie aktualizacji.
Treść pieczątki proszę wysłać na maila: biuro@copio.pl. Pieczątki wysyłamy kurierem, możliwy odbiór w biurze w Sulejówku.
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 22 760 04 05

Treść odbicia nie wpływa na cenę. Pieczątka z elementem graficznym kosztuje więc dokładnie tyle samo, co pieczątka z samym tekstem. Nie ma też znaczenia ilość linijek, które umieścimy w odbiciu – ważne tylko, aby tekst był czytelny. Jeżeli grafika po wydrukowaniu na drukarce laserowej jest czytelna, to tak samo będzie wyglądała po odbiciu na papierze – rozdzielczość pieczątek wynosi ponad 800 dpi.

Pieczątki na tusz pigmentowo-olejowy

Nasze pieczątki posiadają gumkę, która nie ulega wycieraniu i odkształcaniu, dzięki czemu przez lata odbijają z taką samą jakością. Tusz pigmentowo-olejowy powoduje, że pieczątka nie wysycha, nawet jeżeli pozostanie otwarta przez długi czas. Ilość odbić po jednokrotnym napełnieniu wystarcza zgodnie z danymi producenta na 20 000 odbić, czyli przynajmniej na kilka lat użytkowania. Nasze pieczątki są przy tym 7-krotnie trwalsze od pieczątek tradycyjnych. Jeżeli pieczątka odbija słabiej, wystarczy napełnić ją 8-10 kroplami tuszu pigmentowo-olejowego dostępnego w naszym sklepie, co wydłuży jej żywotność o kolejne lata.

Dysponujemy szeroką ofertą pieczątek oraz dedykowanych im akcesoriów. Produkujemy m.in. stemple drewniane i ozdobne. Zamówią u nas Państwo także różne rodzaje tuszów specjalistycznych oraz poduszek do stempli. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Gwarantujemy fachowość i wysoką jakość realizacji zleceń.

pieczątki rożne rodzaje

Przykładowe ceny dla produkcji ekspresowej od ręki lub w ciągu kilkudziesięciu minut:

Najbardziej popularne wielkości Cena
EOS 30 lub NOMO 3 60,00
EOS 40 70,00
EOS 50 lub NOMO 5 75,00
Wymiana samej gumki odbijającej + natuszowanie 30,00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem pieczątek ekspresowych marki COLOP EOS.