Polecamy

Fotogrametria dla geodezji

Polecamy fotogrametrię dla geodezji, która stanowi najnowocześniejszą metodę szybkiego mapowania terenu. Naloty fotogrametryczne realizowane są profesjonalnymi statkami bezzałogowymi. W zależności od lokalizacji oraz wielkości obszaru nalotu, wykorzystywane są samoloty lub tzw. drony. Można wykonywać naloty nawet kilkuset hektarów dziennie. Po realizacji nalotów, przekazywane są zdjęcia do dalszej obróbki, lub praca jest realizowana od A do Z, z przygotowaniem gotowej ortofotomapy z naniesionymi foto-punktami.

formaty map

Zakres prac w dziedzinie fotogrametrii obejmuje:

  • ortofotomapy o rozdzielczości pixela od 1,7 cm,
  • modele 3D obszarów lub pojedynczych obiektów z możliwością dokonywania późniejszych pomiarów w oprogramowaniu,
  • modele 3D dla branży deweloperskiej,
  • pomiary objętości hałd,
  • chmurę punktów,
  • naloty inspekcyjne nad drogami, budowami, liniami,
  • inwentaryzacje oraz inspekcje z dronów, np. farm wiatrowych.

UPRAWNIENIA

Operatorzy samolotów i dronów posiadają wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi, tj. świadectwo kwalifikacji, ubezpieczenie OC oraz zgody na loty w określonych przestrzeniach powietrznych. Obszar nalotu musi być dostępny w przestrzeni powietrznej, w której możliwe jest uzyskanie zgody na lot. To po naszej stronie leży odpowiedzialność za bezpieczne, zgodne z prawem, wykonanie nalotu.

ZAMÓW MAPOWANIE DOWOLNEGO TERENU, OTRZYMAJ SZYBKĄ WYCENĘ
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem:

tel. 606 296 568

Napisz do nas na adres info@mapuj.pl podając obszar, który chcesz zmapować oraz dane jakie chcesz uzyskać. Przesłanie piki .kml przyspieszy uzyskanie odpowiedzi. Mail z wyceną otrzymasz w kilka godzin. Strona internetowa: http://www.mapuj.pl