Usługi realizowane laserem

Grawerowane długopisy i ołówki

Nasza drukarnia zajmuje się także wykonaniem grawerowanych długopisów i ołówków. W naszej kompleksowej ofercie znajdą Państwo ponad dwadzieścia serii nowoczesnych długopisów w wielu wersjach kolorystycznych. Na każdym z długopisów realizujemy dowolny wzór, wykonywany poprzez grawerowanie laserem w wysokiej rozdzielczości i doskonałej jakości. Długopis z firmowym logo i dowolnym tekstem to bardzo atrakcyjny i popularny gadżet, który może pełnić także funkcję nośnika reklamowego. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dobrać właściwy kolor wedle gustu klienta lub zgodnie z wymaganiami firmy (np. kolor firmowy, kolor logo).

Oferujemy także możliwość dobrania zestawów w eleganckim etui (długopis, pióro, ołówek automatyczny), doskonałych na prezent lub biznesowy podarunek. Ponadto zajmujemy się także grawerowaniem laserem ołówków i innych gadżetów, w tym także przedmiotów o charakterze reklamowym oraz pamiątkowym. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam na precyzyjny grawer i znakowanie laserem na szkle lub krysztale.

OŁÓWKI Z GRAWEREM Cena za 100 sztuk
Ołówek okrągły lub sześciokątny, grawer jednostronny 250,00

zapałki

DŁUGOPISY Z GRAWEREM Cena za sztukę
Cena długopisu z jednostronnym grawerem. Minimalne zamówienie 100 sztuk, minimum 50 sztuk jednego koloru. od 2,50 PLN

długopisy rożnego koloru

wymiary długopisu

ABY ZAMÓWIĆ DŁUGOPISU Z LASEROWYM GRAWEROWANIEM
Proszę wysłać na maila biuro@copio.pl: treść napisu, logo, nazwę i kolor (symbol) długopisu oraz ilość – przygotujemy kosztorys i wizualizację graweru. Na miejscu wzory wszystkich rodzajów długopisów w dostępnej kolorystyce.
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 22 760 04 05

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem długopisów grawerowanych: