Ekspresowy druk

Kalkomanie i tatuaże zmywalne

W naszej kompleksowej ofercie znajduje się także druk ozdobnych kalkomanii oraz tatuaży. Idealnie nadają się one do wykorzystania jednostkowo lub w niewielkich nakładach podczas sesji fotograficznych, działań reklamowych i promocyjnych. Użyta technologia produkcji tatuaży nie nadaje się i nie jest opłacalna przy druku większych nakładów. Oferujemy nadruk w pełnym kolorze z możliwością zastosowania koloru białego w maksymalnym formacie do A4.

WODNA KALKOMANIA

Wykonywane przez nas wodne kalkomanie drukowane są na specjalnych foliach z papierowym podkładem. Po namoczeniu przykłada się je do powierzchni, na którą przenosi się cienką błonę z nadrukiem. Kalkomanie mogą być maksymalnie formatu A4. Realizujemy również druk w kolorze białym lub z białym poddrukiem pod całą powierzchnię kolorowego nadruku. Oferta skierowana jest również do modelarzy – testy ze specjalną, bardzo cienką kalkomanią modelarską wyszły pozytywnie. Wysoka rozdzielczość 1200 dpi i krycie koloru białego zapewnia czytelność najdrobniejszych szczegółów.

TATUAŻE ZMYWALNE, REKLAMOWE, SPONSORSKIE

Tatuaże zmywalne drukujemy na podkładzie foliowym, z którego nadruk przenosi się bezpośrednio na skórę. Taki tatuaż jest trudny do zmycia, wodoodporny i utrzymuje się przez kilka dni. Nadruk może być czarny lub kolorowy, również z kolorem białym. Tatuaże są doskonałą formą reklamy podczas sesji fotograficznych, imprez lub eventów. Polecamy ten rodzaj reklamy do nanoszenia znaków i logo sponsorów bezpośrednio na ciała zawodników w sportach kontaktowych np. boksie, kick-boxingu, wrestlingu bądź MMA. Tatuaże realizujemy z dnia na dzień, wysyłamy przesyłkami kurierskimi na terenie Polski i UE.
Państwa uwadze polecamy też naszą ofertę przygotowania etykiet samoprzylepnych.

ABY ZAMÓWIĆ TATUAŻ
Proszę wysłać plik graficzny do druku na maila: biuro@copio.pl. Realizacja nawet tego samego dnia.
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 22 760 04 05