Studio graficzne

Projektowanie
materiałów reklamowych

Projektowanie
opakowań

Reklamowe
zdjęcia produktów

Modelowanie 3D
i rendering

Ilustracje, rysunki
i fotomontaże

Skład i przygotowanie
do druku

Studio graficzne

W branży reklamowej działamy od ponad dwudziestu lat. Studio graficzne powstało 1997 roku, od 2003 działamy pod nazwą PROMO INFO®. Cieszymy się zaufaniem wielu polskich i zagranicznych firm oraz instytucji państwowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę: od kreacji, poprzez projektowanie graficzne i przygotowanie do druku, aż po produkcję wszelkich materiałów reklamowych. Realizujemy własne projekty, jak i drukujemy prace z plików dostarczonych przez Klientów. Profesjonalnie wyposażone studio graficzne i fotograficzne, a także szerokie zaplecze produkcyjne zapewniają maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na realizację zlecenia. Pracujemy wyłącznie na licencjonowanym oprogramowaniu i korzystamy z licencjonowanych zdjęć oraz fontów. Gwarantujemy naszym klientom pełne zaangażowanie, terminowość oraz wysoką jakość tworzonych prac.

Projektowanie graficzne

W oparciu o kierunkowe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie zawodowe projektujemy dowolne materiały marketingowo-reklamowe i szeroko pojętą komunikację wizualną. Obejmuje to wykonanie znaków graficznych, logo, wizytówek, ulotek, folderów, katalogów i gazetek. Realizujemy także projekty na potrzeby mediów elektronicznych, etc.

Projektowanie opakowań

Realizujemy projekty wzornicze oraz opracowania graficzne i adaptacje na dowolne opakowania, kartonowe standy oraz materiały POS. Profesjonalnie wyposażone studio umożliwia szybką pracę z bardzo dużymi plikami w wysokiej rozdzielczości.

Zdjęcia reklamowe

Wykonujemy reklamowe zdjęcia produktów tzw. pack-shooty, a także zdjęcia architektoniczne i dokumentacyjne, zdjęcia wnętrz, panoramy sferyczne (widok w każdym kierunku) oraz panoramy cylindryczne 360 stopni. Zajmujemy się także skanowaniem zdjęć i slajdów. Po poddaniu ich niezbędnej obróbce komputerowej przekazujemy je do klienta w wymaganym formacie. Tak oddane przez nas prace są już gotowe do druku lub publikacji w mediach elektronicznych.

Modelowanie 3D i rendering

Nasza firma zajmuje się także modelowaniem 3D i renderingiem. Tworzymy trójwymiarowe modele i wizualizacje przedmiotów nieistniejących. Na podstawie szkiców koncepcyjnych, zdjęć i rysunków technicznych budujemy trójwymiarowy model obiektu. Raz przygotowany obiekt możemy oglądać z każdej strony w dowolnym oświetleniu oraz pokrywać dowolnymi teksturami. W przypadku standów i POS realizujemy trójwymiarowe wizualizacje form przestrzennych wraz z wirtualnym „zatowarowaniem” półek.

Ilustracje, rysunki, story boardy

Na podstawie scenariusza rysujemy concept boardy i story boardy. Przygotowujemy ilustracje do książek, projektów oraz reklam. Naszym klientom możemy zaoferować wykonanie fotomontaży, a także rysunków ofertowych i technicznych.

Skład i przygotowanie do druku

Wszystkie projekty składamy i przygotowujemy do druku w naszym profesjonalnie wyposażonym studio DTP. Oferujemy również skład i przygotowanie do druku materiałów przekazanych przez klienta. Pracujemy na komputerach Apple Macintosh na najnowszym i wyłącznie licencjonowanym oprogramowaniu. Posiadamy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz dedykowane, specjalistyczne oprogramowanie do realizacji gazetek, folderów i katalogów zawierających bardzo duże ilości zmiennych danych: tekstów i zdjęć (do kilku tysięcy #SKU w jednym wydaniu, wydawanych np. z mutacjami cenowymi). Fachowość, organizacja i sprzęt umożliwiają nam sprawną pracę z bankami produktów zawierającymi nawet do kilkudziesięciu tysięcy zdjęć i tekstów.